Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
919 postów 7368 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Wielkie oczyszczanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trump przekazał wladzę wojskowym?

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=mFfaedDycFQ

 

KOMENTARZE

 • Autorze
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16102884191d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372c0ae3d977526e53593cd4b72dfda2fa3.jpg
  Tak patrzę, patrzę i widzę amerykańską wersję Leonida Breżniewa. Ust tak szeroko nie otwiera bo mamy XXI w. i zamiast lamp ma wmontowane mikroprocesory.
 • Na obrazku
  Tak miały wyglądać USA.
 • Tak jak Trump obiecał....przekazał władzę! Wspaniałe wieści. Sidney Powell informuje że w ciągu 10-14 dni prawda wyjdzie na jaw.
  Zrób tą transmisję Trump! Niech zło padnie. Continuity of Goverment COG network - niestety możliwe, że ta grupa jest przeciwko Trumpowi.
  Czyżby ten ostatni wybuch, takiej brudnej bomby w magazynie, było ostrzeżeniem dla Trumpa. Żeby mieli siłę i odwagę zlikwidować to gadzie szambo. W końcu może zacznie się sprzątanie lewackiego śmiecia za ich GIGANTYCZNE przestępstwa z włącznie zamachem stanu jaki za pośrednictwem tych ogromnych fałszerstw na niespotykaną nigdy skalę się dopuścili. Oby wszystkie zbrodnie wyszły na jaw i osądziły zbrodniarzy. A także, porządek w Polsce Europie i na świecie. Wszystkich zbrodniarzy pedofili i morderców rozliczyć i osadzić przywrócić świat do normalności. Obojętnie kim oni są.

  https://www.youtube.com/watch?v=mFfaedDycFQ&feature=youtu.be&ab_channel=niezaleznatelewizja
 • Autorze
  Żeby zapanował spokój w Stanach Zjednoczonych to musieliby zlikwidować Rothschildów i Rockefellerów. Do póki ich nie ruszą to ten cały syf dalej będzie zalewał Stany i Europę.

  Adm. Charles Richard, commander of U.S. Strategic Command, replied he would "follow any legal order that I am given" and "not follow any illegal orders," but said if he elaborated further "we're starting to call in civilian control of the military."

  In 2017, when current Vice Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. John Hyten held Richard's job, Hyten told a security conference that he would not carry out an illegal order for a nuclear strike but would rather work with the president to find a legal alternative.

  Feaver, at Duke, stressed the military "will not carry out illegal orders."

  "If the president, any president, loses self-control and issues crazy orders, the military would go to considerable lengths to make sure that those orders are legal," he added. "Some of those lengths entail checking in with the rest of the president's senior team, which is why it is so important that people with key roles in the chain of command stay at their posts and not resign in protest at this point in the presidency."
 • Autorze
  General Flynn Message to America
  https://www.youtube.com/watch?v=dQwMFkmWd-U&ab_channel=ScienceSplat
 • @Talbot 17:44:26
  Jeżeli to co podają Patrioci z USA, że Trump właśnie skorzystał z Ustawy z 2018 roku ( o ingerencji z zewnątrz w wybory w USA ) i przekazuje władzę wojskowym. Czyli Rada składająca się z 13 osób i już zaczęły się aresztowania. Demokraci powiedzieli, że jeżeli to prawda, to oni odpalą tzw. brudne bomby, ukryte w 11 miastach USA. Szykuje się coś złego, Pelosi powiedziała, że mogą wyłączyć internet - NA CAŁEJ PLANECIE, aby te informacje nie poszły w świat. Dla tych których interesuje Ameryka i ostatnie wydarzenia polecam podcast z 1/7/21 Dr.Savage na Webside Savage Nation. Mocne. Ochroniarz M.Pence dokonuje egzekucji Ashley. Także prowokator z policji, który przed tłumem, na schodach Kapitolu, depcze US Flag a protestanci są jeszcze za barierkami. Faul wyborczy, korupcja kapitolińskich gangsterów i kombinacje Bidena - zapomnijmy. Musimy patrzeć w przyszłość, która jest świetlana i bronić demokracji. ”Niech jedzą lody”, zamiast się awanturować o wybory Pelosi. Już tak było kiedyś z ciasteczkami.
 • @Talbot 17:44:26
  Jutro oficjalnie Trump odda władzę Amerykańskiej Armii. Dlatego Demokraci szybciutko chcą pozbawić Donalda władzy.
 • @Talbot 17:44:26
  Wojska od groma w Washington DC
  https://streamable.com/u34xqt https://streamable.com/hbzoof
 • @Talbot 17:44:26
  Po kompromitujących wyborach w USA o standardach niższych niż na Białorusi lub Rosji kiedy w każdym ze stanów oprócz lewackiego DC wygrał Trump a wyniki wyborów bały się zmienić sądy łącznie z SN USA, doszło do kompromitacji Ameryki w której prezydenta oszusta Bidena wybrali masoni z Sorosem na czele, to koniec pokoju na świecie. A jak Murzyni atakowali Biały Dom w 2020, to media wyśmiewały się, że Trump musiał schować się w bunkrze... Cytuję: "Spalić posterunki policji doszczętnie, w każdym mieście i miasteczku", Demokraci dolewali oliwy do ognia mówiąc "niech ludzie dokonają rewolucji!". I co zrobił Twitter? Specjalne traktowanie dla Black Lives Matter, nawet jak ci zastrzelili 8-letnią czarnoskórą dziewczynkę. Specjalne ikonki by lepiej zabijać. Black Lives Matter dostało licencję na zabijanie - media pisały "ale przecież to tylko spalony dobytek życia", kiedy jednych ruinach znaleziono zwęglone zwłoki. I co? Im nie tylko nie odebrano głosu, ale jeszcze wzmocniono.
 • @
  Na wszelkich malwersantów i zdrajców, którzy trzymają swoje miliony i miliardy w rajach podatkowych padł blady strach. Postraszono ich już dwukrotnie pozornymi ujawnieniami kont i widmem kar skarbowych i przepadkiem fortun. To były jednak tylko podpuchy ze strony systemu bankowego. Jako potencjalne koło ratunkowe podrzucono im Bitcoin, niby nielegalną, niby legalną "walutę" mającą pokrycie jedynie we "frajerach". Ekonomiści półgębkiem w różnych wywiadach oznajmiają, że po zakończeniu pamdemii nastąpi gigantyczna inflacja i dodatkowe obciążenia podatkow obywateli, a nawet podatek od "bagactwa". Tak więc ostatnie absurdalne wrosty ceny Bitcoin to nic innego jak próby ratowania nielegalnych fortun. Jakiś malwersant X zakupi dziś Bitcoinów po $40 tys za sztukę, a jutro ten sam Bitcoin może być wart 10 procent czyli $4 tys za sztukę, bo ceny są ustalane gdzieś w przestrzeni wirtualnej rzekomo przez niewidzialną rękę rynku. A najprawdopodobniej są ustalane identycznie jak ceny metali szlachetnych prze pięciu facetów w myckach. Malwersant straci 90% fortuny i nawet nie będzie się śmiał nigdzie poskarżyć, a bankierzy zagarną różnicę. Sami bankierzy trzymają od wielu lat ceny metali szlachetnych na śmiesznie niskim poziomi i intensywnie je skupują, bo na nich nie będzie strat po opadnięciu kurzu tej zawieruchy dziejowej.
 • "Trump przekazał wladzę wojskowym?"
  -----------------
  Trump nie mógł przekazać władzy - bo nigdy jej nie miał.
  Wniosek?
  Ktoś tutaj nie docenia dzieci Złego - lub w ogóle nie wie, kto tam naprawdę rządzi.
 • @kula Lis 69 18:52:04
  Czyżby? Jedno co zauważam, że w przypadku stracia na linii Trump - demokraci nie widziałem działąń osłabiających przeciwników obecnego prezydenta i teraz, kiedy jest w odwrocie, odcięty od mediów i prasy ma w ciągu tych 11 dni coś zdziałać. Myślę, że to pobożne życzenia.
 • @tadman 20:59:36
  https://www.youtube.com/watch?v=mFfaedDycFQ

  Co to za dowód. Gościu ma rozbuchane ego i kiedy rozmawia ze swoją korespodentką z USA wrywa się jej okrutnie, a nawet wspomina swoją pracę dyplomową (sic!). Wydaje mi się, że gra va banque i jeśli przypadkiem trafi to będzie się puszył przez miesiące i wypromuje swój kanał, a jeśli nie to i tak nikt nie będzie roztrząsał wpadki tej niszowej teliwizji.
 • @Nibiru 20:37:16
  Przyszła mi do głowy taka myśl.
  Jeśli zlikwidują gotówkę i wprowadzą pieniądz cyfrowy to jednym pociągnięciem będą mogli sprowadzić ceny złota do poziomu prawie zerowego.
  Wystarczy, że zabronią posiadanie lub handel złotem.
  Wtedy nie mogąc go kupić ani sprzedać dla zwykłych ludzi stanie się bezwartościowe.
  Wtedy zaproponują skup za grosze i ludzie na to pójdą.
 • @zadziwiony 22:05:40
  W tej chwili mają taką władzę, że w zasadzie mogą zrobić wszystko. Pieniądz cyfrowy (a właściwie zapis na komputerze) jest w użyciu od dawna. Wszelkie większe transakcje odbywają się bezgotówkowo. W większości firm w Kanadzie (USA chyba też) od ponad 20 lat wszystko kupuje się i sprzedaje bezgotówkowo. Mi płacono przelewem na konto i z tego konta też bezgotówkowo za wszystko płaciłem kartami. Ale to nie jset problemem dopóki rządy prowadzą politykę bliską równowagi (pokrycia pieniędzy w towarach, usługach i w czym tam jeszcze dodaje się zwyczajowo do tego koszyka.
  Ceny metali szlachetnych jak wspomniałem od ponad 10 lat nie uwzględniają poziomu inflacji i są sztucznie zaniżone aby grandziarze mogli je zakupić za psie pieniądze uborzejącej w ogromnym tempie populacji. W kanadzie od wielu lat organizują weekendowe objazdowe giełdy gdzie fimy zajmujące się tym procederem skupują wszystko jak leci, nawet pozłacane oraz próby 10. A ludzie sprzedają bo płace prawie stoją w miejscu a ceny idą w górę, ponadto kredyty hipoteczne i inne trzeba płacić. Najciekawszą jest cena platyny, którą zaniżono do prawie połowy wartości złota. Dawniej hitorycznie platyna była sporo droższa od złota. Gościu z RPA mówił mi, że grandziarze chcą "zagłodzić" firmy wydobywające platynę na świecie (cene wydobycia jest teraz czasem wyższa od zysku), gdyż wiele udziałów jest jeszcze w rękach zwykłych ludzi. Jak wykupią udziały , znów za psie pieniądze to cena platyny poszybuje w górę, gdyż jest to pierwiastek o znaczeniu strategicznym (w zawasowanych technologiach kosmicznych).
 • @Nibiru 22:43:30
  errata: "ubożejącej" oczywiście :-)
 • @Nibiru 22:53:45
  Dopóki jest gotówka, to pieniądz cyfrowy nie jest zagrożeniem. Dopiero jej całkowita likwidacja robi z nas niewolników.
  No cóż trzymam kciuki za amerykańskich patriotów. Widać, że mają potężnych wrogów na całym świecie, skorumpowanych przez gady. Jeśli gady wygrają, mamy przesrane.
  Problemem jest to, że "elitom" rządzącym na całym świecie odpowiada kierunek wyznaczony przez parchów, albowiem w konsekwencji staną się nieusuwalni ze swoich synekur po wsze czasy.
 • @kula Lis 69 19:43:51
  Po co ta smieszna wstawka w stylu Trybuny Ludu "...o standardach niższych niż na Białorusi lub Rosji.."..Temat powazny a knoci Pan wartosc wlasnego komentarza...czyz nie glupie ???
 • @kula Lis 69 18:08:23
  "Żeby zapanował spokój w Stanach Zjednoczonych [znaczy piszac poprawniej w swiecie "cywilizacji lacinskiej".., bo Azja radzi sobie zupelnie dobrze :-))].. to musieliby zlikwidować Rothschildów i Rockefellerów. Do póki ich nie ruszą to ten cały syf dalej będzie zalewał Stany i Europę.
  Clear and Klaar :-))) Ale to marzenie "scietej glowy" od czasow Rewolucji Francuskiej i postepujacej implantacji gojom glowy jewereja.
 • Zmiana warty w imperium
  .
  Wprowadzenie:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  USA nie są już więcej w stanie pełnić funkcję nadzorcy globalnego imperium, są do tego zmuszane, ale nie są już w stanie. Administracja Trumpa to wyraźnie zademonstrowała. Po likwidacji ZSRR przychodzi kolej na USA. Zadaniem nowej ekipy będzie dorżnięcie USA.

  - https://fraszki.neon24.pl/post/157883,majdan-w-ameryce#comment_1722221

  Ciekawe co zrobią USA z tymi chyba ośmioma lotniskowcami, które są podstawowym narzędziem utrzymania porządku w globalnym imperium, pozostałe kraje świata mają ich w sumie 5, z czego 2 są w ChRL. Wymiana będzie musiała potrwać jeszcze parę lat.

  To jest przebudowa globalnego imperium, w doniesieniach można było od dziesiątka lat czytać o tym procesie, naturalnie nie w „wielkich” czasopismach gównego nurtu, ale te nie zawierają prawie żadnych informacji. Niestety są one przeznaczone dla absolutnej większości, stąd też to co większość wie o świecie, to są specjalnie przygotowane dla nich przez służby informacyjne baśnie i gawędy, powyższa dyskusja dokumentuje to po części.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY