Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
919 postów 7368 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Polscy Tytani

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władcy Rosji, Austrii i Prus popełnili śmiertelny błąd dokonując rozbiorów I Rzeczypospolitej.

 

 

 

Odzyskanie przez Polskę niepodległości na jesieni 1918 r. było przede wszystkim efektem prowadzonej przez kilka pokoleń pracy organicznej. Spiskowej pracy organicznej. Pisałem już na ten temat wielokrotnie. Pisał o tym również genialny Bogdan Konstantynowicz. Ale wielka rocznica jest chyba dobrym momentem, by o tej sprawie przypomnieć.Władcy Rosji, Austrii i Prus popełnili śmiertelny błąd dokonując rozbiorów I Rzeczypospolitej. Mogli ją zostawić jako państwo buforowe, swoiste kondominium niemiecko-rosyjskie pod magnackim zarządem powierniczym. Postanowili jednak podzielić się jej terytorium. I wchłonęli w ten sposób wirusa - konspirację zdeterminowaną, by zniszczyć trzy imperia i pozabijać ich władców.
Ta konspiracja prawdopodobnie miała korzenie w Nieświeżu - na dworze Karola Stanisława Radziwiłła "Panie Kochanku". Mogła mieć je również w Konfederacji Barskiej, która choć jest często wyśmiewana za militarne nieprzygotowanie, to przecież nawiązała bardzo szerokie kontakty dyplomatyczne w całej Europie i wynająła Jeana-Jacquesa Rousseaudo opracowania przyszłego ustroju Rzeczypospolitej. Przez ową konspirację przewinął się i polski jakobin Jakub Jasiński i adiutant Napoleona Józef Sułkowskii wysokiej rangi polski iluminat Tadeusz Grabianka. Konspiracja wyznaczyła nam miejsce przy Napoleonie i dała udział w jego nowym porządku europejskim. Z drugiej strony, poprzez Grabiankę i prawdopodobnie poprzez księcia Adama Jerzego Czartoryskiego sięgała swoimi mackami również na petersburski dwór Aleksandra I. Jej owocami były zarówno Księstwo Warszawskie jak i Królestwo Kongresowe.

Flashback: Tadeusz Grabianka - polski illuminat

 

 

Niestety, następca Aleksandra I, car Mikołaj I był bardzo cięty na "spiskową, karbonarską zarazę". Rozpoczął przecież rządy od stłumienia zamachu stanu dekabrystów z 1825 r. Miał w planach również stłumienie polskiego ośrodka spiskowego. Polskie wojska miały zostać wysłane na interwencję do Belgii a wówczas Królestwo zostałoby obsadzone przez wojska rosyjskie. Powstanie listopadowe było nieudaną i spóźnioną próbą storpedowania tego planu. Bunt trzeba było podnieść w 1828 r. - w momencie, gdy rosyjskie wojska były zaangażowane na Bałkanach.

 


Nasza popowstaniowa emigracja nieźle namieszała w Europie. Jedno jej skrzydło sprzymierzyło się z Mazzinim w dziele podpalania feudalnej Europy. Polscy spiskowcy byli wszędzie - w każdej rewolucji od Ameryki Łacińskiej po Kaukaz. Jednocześnie spiskowcy z Hotelu Lambert prowadzili przy współpracy z brytyjskimi i francuskimi tajnymi służbami misterną antyrosyjską grę na trzech kontynentach. Adam Mickiewicz próbował oddziaływać na papieża-karbonariusza bł Piusa IX.Na tej drodze widoczne zwycięstwa były rzadkie. Długofalowo odnosiliśmy jednak wielkie sukcesy. Przykładem na to jest choćby Powstanie Styczniowe. Choć zostało sprowokowane przez Wielopolskiego i rosyjskie służby, choć zostało krwawo stłumione, to jego długofalowe skutki okazały się dla nas zbawienne, choćby poprzez uwłaszczenie chłopów i wypchnięcie tysięcy szlacheckich synów ze wsi do miast. W trakcie powstania Rosja lekomyślnie dała też Bismarckowi zielone światło do zjednoczenia Niemiec - a przecież powstanie tak wielkiego mocarstwa u jej granic stało się jedną z praprzyczyn I wojny światowej.

Flashback: Powstanie Styczniowe - Teoria Chaosu 


W trakcie Powstania Styczniowego dał o sobie znać trend bardzo niebezpieczny dla Imperium Rosyjskiego - polscy oficerowie rosyjskiej armii nawiązywali dziwne relacje z powstańcami, sabotując działania pacyfikacyjne. Niektórzy, tak jak Jarosław Dąbrowski, Romuald Traugutt czy Józef Hauke-Bossak, jawnie przechodzili na drugą stronę i stawali się powstańczymi dowódcami. Prometejska konspiracja wchodziła w kolejną fazę. Polacy udawali wierność carowi i robili kariery w armii oraz w wywiadzie wojskowym. Tam nawiązywali kontakty z przedstawicielami starych kaukaskich rodów oraz innych mniejszości narodowych. Bogdan Konstantynowicz uważa, że ta faza konspiracji ukształtowała się w okolicach wojny rosyjsko-tureckiej z 1878 r. Już cztery lata później uderzyła - pracujący dla niej rewolucjoniści zabili cara Aleksandra II w zamachu bombowym w Petersburgu.

Flashback: Archanioł - ObjawienieJądrem konspiracji była grupa powiązanych ze sobą rodzin szlacheckich z obecnej Białorusi. Należeli do niej m.in. Józef Piłsudski i jego kuzyn Feliks Dzierżyński. Tak się jakoś złożyło, że pochodzący z tych terenów polski arystokrata gen. Piotr Świętopełek-Mirski został rosyjskim ministrem spraw wewnętrznych, po tym gdy prowokatorzy z Ochrany zabili poprzedniego ministra Wiaczesława Plehwe. Świętopełek-Mirski zorganizował wielką prowokację - krwawą niedzielę w Petersburgu od której zaczęła się Rewolucja 1905 r. Jakiś czas później inny Polak - ambasador Stanisław Koziełł-Poklewski namówił rosyjski rząd do wejścia w sojusz z Wielką Brytanią, co wepchnęło Rosję na kurs kolizyjny z Niemcami.

 
 Piłsudski prawdopodobnie w czasie wojny rosyjsko-japońskiej nawiązuje kontakty z amerykańską konspiracją. Jej plany przewidują zniszczenie europejskich imperiów za pomocą wielkiej wojny i fali rewolucji. Rosnące supermocarstwo jakim była Rosja miała zostać oddana we władzę reżimowi, który pogrąży ją w nędzy i chaosie. Niemcy miały zostać pokonane, Austro-Węgry i Turcja rozbite, Francja i Wielka Brytania pogrążone w długach a USA miały stać się ich wierzycielem. W planie tym przewidziano odbudowę państwa polskiego jako kordonu sanitarnego między czerwoną Rosją a Niemcami. To miała być niejako zapłata dla nas za pomoc w tych machinacjach.

Flashback: Wtajemniczony (Uprzedzając wszystkich, tych komentatorów, którzy zaczną za chwilę wypisywać w komentarzach wielokrotnie odgrzewane kotlety po Jędrzeju Giertychu: ciekawe powiązania ma wówczas również endecja. Np. Zygmunt Balicki, bliski współpracownik Romana Dmowskiego, był... satanistą. W 1890 r. w Genewie wygłosił następujące słowa: "Ale nie zamarł jeszcze stary okrzyk Wolnych Mularzy, którzy ze sztyletami, utkwionymi w niebo, wołają: Nekam Adonai! - zemsta ci, Boże! Kiedy godzina wybije i my podniesiemy ten okrzyk na polskiej ziemi i my obejmiemy nim wszystko, co ten świat zawarł w sobie łez i błota, ucisku i niedoli."Endecja wypływała z dokładnie tego samego spiskowo-karbonarsko-illuminackiego nurtu co sanacja. Tyle tylko, że później przybrała inną taktykę. O czym oczywiście różne Giertychy, Brauny i Ziemkiewicze nie mają pojęcia...)Piłsudski jeszcze przed wybuchem wojny doskonale więc wie, jak ona się potoczy i że w Rosji dojdzie do rewolucji. (Dmowski jest zdziwiony, gdy jeden z brytyjskich rozmówców mówi mu o szykowanej rewolucji w Rosji.) Ojciec polskiej niepodległości stoi w samym centrum prometejskiej siatki powiązanej ze służbami wywiadowczymi: Rosji, Austro-Węgier, Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Japonii i Stolicy Apostolskiej. W tym czasie grupa J.P. Morgana finansuje działalność innego ojca polskiej niepodległości - Ignacego Jana Paderewskiego. Naszym przyjacielem w Białym Domu jest płk Edward Mandell House, który nie ukrywa, że prezydent Wilson jest jego marionetką. Mamy sojusznika również w Watykanie. Stolica Apostolska potajemnie wspiera nasze starania o odzyskanie niepodległości. Św. papież Pius X skądś wie, że w 1914 r. Europa ma się pogrążyć w "strasznej wojnie" i że arcyksiążę Franciszek Ferdynand jest przeznaczony do odstrzału. W Rosji lud czyta wówczas popularne powieści za parę kopiejek, w których straszy się go polskimi jezuitami prowadzącymi wojnę chemiczno-biologiczną na ulicach Petersburga...

Flashback: Pontifex - E supremi apostolatus 

Flashback: Kryptonim Βασιλευζ

 

 


Gdy serbski premier Nikola Pasić wysyła do austro-węgierskiego rządu ostrzeżenie przed zamachem w Sarajewie, ostrzeżenie to zostaje wyrzucone do kosza przez Polaka - ministra skarbu, namiestnika Bośni i Hercegowiny Leona Billińskiego. Biliński silnie lobbuje za wojną przeciwko Serbii i Rosji. Już po wybuchu wojny, do niemieckiego poselstwa w Istambule zgłasza się handlarz bronią Aleksander Parvus - wydawca książek Stefana Żeromskiego. Przedstawia plan rozbicia Rosji wzorowany na projekcie Józefa Sułkowskiego z końcówki XVIII w. Niemiecki Sztab Generalny zostaje namówiony do wdrożenia tego planu przez hrabiego Bogdana Hutten-Czapskiego, cesarskiego adiutanta, głównego agenta Watykanu w Niemczech i zarazem syna współpracownika Mazziniego. Hutten-Czapski utrzymuje kontakty z włoskimi iluminatami, w tym z Giuseppe Volpim, hrabią Misraty, głównym finansistą Mussoliniego. Hutten-Czapski namawia też kajzera Wilhelma do odbudowy Królestwa Polskiego.

Flashback: Archanioł - Miecz ognisty 

Flashback: Archanioł - Gwiazda zaranna

Flashback: Archanioł - Anioł Pomsty

 Gdy w Rosji wybucha rewolucja pażdziernikowa, na czele wywiadu wojskowego stoi polski szlachcic - Michaił Broncz-Brujewicz, którego brat jest sekretarzem Lenina. Inny członek prometejskiej konspiracji - Feliks Dzierżyński, tworzy sowiecką bezpiekę i pogrąża Rosję w chaosie i nędzy. Wojna 1920 r. jest do pewnego stopnia ustawiona - mamy atuty, które nie pozwolą bolszewikom wygrać. Wojnę wygrywamy nie tylko dzięki doskonałej pracy naszego wywiadu, ale również dzięki pieniądzom z tych samych amerykańskich banków, które finansowały rewolucję bolszewicką. Za pomocą wojny hybrydowej przyłączamy Wielkopolskę, część Górnego Śląska i Wileńszczyznę.

 

 
 
 
 
 

 

 

Dzięki Wilsonowi i płkowi House'owi dostajemy część Pomorza Gdańskiego. Herbert Hoover organizuje gigantyczną akcję pomocową, która ratuje odrodzoną Polskę od głodu. ("Z przodu cyce, z tyłu cyce - Polska wdzięczna Ameryce" - tak komentowano wówczas wygląd pomnika Wdzięczności Ameryce na skwerze Hoovera w Warszawie.)


Z naszą niepodległością jest jednak jeden poważny problem. Jesteśmy położeni między żadnymi rewanżu za przegrane wojny mocarstwami - Niemcami i ZSRR. Mocarstwami, które w planach Waszyngtonu są celowo wzmacniane, po to, by wywołały w Europie wielką rozpierduchę, podczas której Wielka Brytania, Francja i Holandia utracą swoje imperia kolonialne i staną się zbankrutowanymi państewkami wasalnymi. W ZSRR możemy jeszcze do pewnego stopnia mieszać - póki żyje Dzierżyński. Później nasza agentura gwałtownie traci tam wpływy. Jest co prawda wschodząca prometejska gwiazda - Ławrientij Beria, ale on może pewne rzeczy tylko sabotować. Stalinowskie czystki niszczą zaś nasze siatki...

Marszałek Piłsudski próbuje zniszczyć Niemcy póki są jeszcze słabe. Przedstawia pomysł wojny prewencyjnej gen. MacArthurowi i prezydentowi Hooverowi. Później jeszcze kilkakrotnie wysuwamy pomysły wojny prewencyjnej przeciwko Niemcom - cały czas szczerząc przyjaźnie do nich zęby. Niemcy też do nas przyjaźnie się uśmiechając knują przez kilka lat rozbiór Polski wspólnie z ZSRR. Ostatni raz projekt wojny prewencyjnej pojawia się w 1939 r.

 

Niestety nie dano nam uderzyć. Naprawdę potężne siły chciały byśmy przegrali - generałowie z loży Tomasz Zan więc przegrywają (i nie pomagają im okrzyki "Do mnie dzieci wdowy!" - reprezentujący inną mafię-służbę-lożę gen. Sikorski wsadza ich później do obozów internowania, by zbyt dużo nie mówili o tym, co naprawdę wydarzyło się we Wrześniu 1939 r. ). Tak samo Francja ma przegrać w 1940 r. mimo przewagi nad Niemcami. Wynik drugiej wojny światowej ustalono jeszcze na długo przed 1939 r. Nie ważne, co byśmy zrobili - mielibyśmy przesrane. Gdybyśmy stanęli po stronie Niemiec nasza powojenna klęska byłaby jeszcze większa. Jedyne co możemy robić to minimalizować straty. W czasie wojny tak naprawdę mamy jedynie dwóch sojuszników: Berię i Piusa XII. I to z ich pomocą staramy się cokolwiek ugrać...

Flashback: Cały cykl Wrześniowa Mgła 


 Członkowie prometejskiej konspiracji muszą z wyroku mocarstw zginąć, bo są niewygodnymi świadkami. Giną więc w katowniach Gestapo, w niemieckich obozach i masowych egzekucjach, w sowieckich dołach śmierci, łagrach i więzieniach (Beria część z nich zdołał uratować według mało przejrzystego klucza), na polach bitew i w tajemniczych epizodach takich jak "samobójstwo" Wieniawy-Długoszowskiego czy śmierć marszałka Śmigłego-Rydza. Giną również po wojnie. Ale też wielu z nich ocalało pracując dla obcych służb na emigracji. Oddali wielkie zasługi w walce z komunizmem pracując dla CIA, MI6 czy mniej rzucających się w oczy organizacji. Nie zapominajmy również, że polskim bastionem stał się w czasach Zimnej Wojny również Watykan. Zdarzało się, że niektórzy wpływowi polscy księża mieli przeszłość wojskową (o. Józef Maria Bocheński, abp Józef Gawlina), konspiracyjną (kard. Stefan Wyszyński, papież Jan Paweł II, ks. Stefan Niedzielak) czy nawet służbową (wśród jezuitów był były oficer Oddziału II SG). Ponoć nasze siatki była aktywne jeszcze na początku lat 70-tych. Ponoć emisariusze dawnego Oddziału II SG dotarli wiele lat po wojnie do Berlinga, był na politycznym bocznym torze. On im wskazał tylko na podsłuchy w swoim gabinecie pokazując, że za bardzo go kontrolują, by cokolwiek zrobił... Część przedstawicieli tej konspiracji przetrwała również po sowieckiej stronie Żelaznej Kurtyny. Wszak Beria namawiał Andersa, by zostawił część swoich zaufanych oficerów w ZSRR, tak by można z nich później zrobić kretów, którzy awansowaliby na szczyty władzy w komunistycznej Polsce. Być może to wyjaśnia pełne anomalii życiorysy takich ludzi jak marszałek Marian Spychalski, premier gen. Piotr Jaroszewicz, płk Ryszard Kukliński, prof. Witold Kieżun, czy mój ś.p. przyjaciel Witold Stanisław Michałowski (syn oficera Oddziału II SG będącego wysokiej rangi masonem).

Flashback: Alt Deep State + Witold Michałowski (1939-2017) R.I.P.

Jedno jest pewne - transformacja ustrojowa z 1989 r. nie była projektem prometejskim, tylko projektem sowieckiej bezpieki wykonanym rękami polskojęzycznych funkcjonariuszy oraz ich TW. W realizację projektu ingerowały jednak zewnętrzne służby, z innej strony Żelaznej Kurtyny. Ingerował też Watykan. Wypadkową tych procesów były takie anomalie jak kariera gen. Sławomira Petelickiego czy też pojawienie się wewnątrzsystemowej opozycji i zmiany polityczne z ostatnich kilku lat. Ale to już historia, której kulisy poznamy za kilkadziesiąt lat...

***

A za tydzień ostatni odcinek serii "Dies Irae". Będzie trochę o ciągłości polityki i o tym co tak naprawdę się stało z nazistami. Argentyna wcale nie była dla nich najpopularniejszym kierunkiem emigracji!

Po serii "Dies Irae" rozpocznę nową serię: Demiurg. Będzie naprawdę ostra jazda! Wkurzy się wiele osób :)

KOMENTARZE

 • Po
  Przeczytaniu tego artykułu można stwierdzić, że np: Solidarność u KOR był zasilany dolarami od KGB. Nie CIA, Mosad, Watykan, tylko właśnie KGB. Po to, aby po latach mieć bazy NATO u swoich bram.
 • Rosja to konserwatywny kraj...
  Kiedy rosyjscy patrioci wywalczą niepodległość swojego kraju od żydowsko-chazarskiej dominacji?
  Wtedy zapanuje Pokój na świecie....
 • @Talbot 10:41:11
  Pytanie kiedy ??
  Oby Rosjanie nie musieli czekać tyle lat na niepodległość co my
  Życzę im oby nastąpiło to jak najszybciej
  pzdr.
 • @Husky 10:50:36
  Szkoda, że nie mamy tyle niepodległości, co Rosją obecnie.
 • @zbig71 10:54:12
  Przy takim święcie jak dziś to każdy ma dobry humor
  pzdr.
 • Polscy Tytani
  https://img4.dmty.pl//uploads/201004/1271221947_by_silver97_600.jpg
 • @Talbot 10:41:11
  PAMIĘTAJMY o ofiarach "Ludzi Honoru" z lat 1944-89 :
  Księżach,studentach,robotnikach,uczniach,działaczach...i wszystkich innych którzy czynnie walcząc o Wolną Polskę zapłacili za to Najwyższą Cenę..
  cenę ŻYCIA.

  Wieczna Chwała Bohaterom !

  https://pbs.twimg.com/media/DrtpNXeWwAEHN-9.jpg
 • @Husky 10:50:36
  "Pytanie kiedy ??
  Oby Rosjanie nie musieli czekać tyle lat na niepodległość co my
  Życzę im oby nastąpiło to jak najszybciej"


  Ich problem polega na tym, że oni nie potrzebują niepodległości, wolą żyć w chazarskiej niewoli - dlatego odsłaniają kolejne pomniki Dzierżyńskiego na Łubiańce

  В Москве на историческое место вернули памятник Дзержинскому
  https://www.youtube.com/watch?v=KOCcUpJgMYc
 • @Talbot 11:14:44
  Jednym słowem
  Lubią być trzymani krótko za .....
  twarz
  8-))))))
 • Piękne zyczenia dla Polaków od wielu krajów , szczególnie od USA!!Wielkie dzięki i też wam życzymy wolności!Amen!!
  https://gloria.tv/article/o3pTTrzNPKS82XhvyiSLJgDbS
 • @trojanka 11:21:54
  I marana tha.... /wolne USA/
  http://ruch-obywatelski.com/polityka/pokonana-ameryka-ameryka-izraelska-kolonia-czesc-i/
 • @Husky 10:58:58
  Jakby Putin robił reformę sądownictwa , to Bruksela nawet by nie pomyślała o proteście na ten temat. To nie żart.
 • @trojanka 11:21:54
  God Bless America - Celine Dion

  https://youtu.be/6LSarhZpnMs
 • @zbig71 11:33:00
  Jakby ???
  Ta dzisiejsza Stalinowska sprawdza sie
  8-)))
 • @Husky 11:04:18
  Taaa, jeden przekroczył próg rzymskiej synagogi, drugi podpisał akt zrzeczenia się niepodległości.
 • @trojanka 11:28:00
  http://ruch-obywatelski.com/wp-content/uploads/2014/09/a10.png

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/11/atk.jpg


  Podobno Rassija to osobna cywilizacja - pod opieką Sabhedrynu Zła.
 • @Talbot 11:14:44
  Piszesz bzdury. To Żydzi w Ameryce zjedli Amerykanów, wypróżnili się i z tego co wyszło ulepili typ człowieka nowy. Sługusów Syjonu, niosąc śmierć i zniszczenie na świecie. (Patrz Bliski Wschód, np)
 • @zbig71 11:35:31
  // drugi podpisał akt zrzeczenia się niepodległości.//
  a co więcej , w ślad za nim pozostałe państwa zachodu też zrobiły ten błąd
  zgroza
 • @Husky 10:50:36
  Możesz zdefiniować termin "niepodległość" ? Być może , że różne rozumienie tego słowa determinuje kłótnie między ludźmi.
 • @Husky 11:35:28
  To jak z dzisiejszym pochodem 1 Majowym? Będzie Duda Andrzej prezydent doktor, będzie Morawiecki Mateusz JP Historyk, będzie prezes chore kolanko? Razem z Jonym Danielsem, p Azarii, Szewachem Weissem, p Mosbacher, naszymi przyjaciółmi, co to każą sobie za tą przyjaźń płacić 300mld$. PiS-partia interesów syjonistycznych.
 • @Husky 11:52:56
  Podpisał chyba ostatni, wcześniej obiecując ,że nie podpisze. Nikt za nim w ślad nie poszedł. Za brak ekshumacji w Jedwabnem(którą mlaskacz wstrzymał) na Polskę i Polaków spadają żydowskie gromy i obelgi. Jeszcze w Gruzji się popisał, nie ma co Tytan
 • @zadziwiony 12:02:57
  Kiedy na wysoko technologicznych towarach które eksportujesz na cały świat znajduje się logotyp ''made in Poland''?
 • сделано в ПНР
  Kiedyś taki logotyp był ale komuś to widocznie przeszkadzało.
  http://directlot.ru/img-lot/46/l196443-3.jpg
 • @zbig71 12:03:17
  no i Bosak,Winnicki oraz cala elyta RN
 • @trojanka 11:28:00
  Polsce, mojej wspaniałej Ojczyźnie, życzę, by naród, który ją zamieszkuje był wspólnotą ludzi wiernych, mądrych, nawzajem wspierających się - Prezydent Andrzej Duda

  https://pbs.twimg.com/media/DruRVwEX4AAcdsc.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DruSq4pWkAAsYfa.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DruTSp5WkAEBbPQ.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DruTUShXQAA0_WW.jpg


  CAŁOŚĆ WYSTĄPIENIA: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,571,jestem-przekonany-ze-pod-bialo-czerwonym-sztandarem-jest-miejsce-dla-kazdego-z-nas.html …
 • Byłem zapalić znicz
  Ponieważ pochodzę ze starej, polskiej, słowiańskiej, szlacheckiej, patriotycznej i antysowieckiej Rodziny - byłem na cmentarzu zapalić znicz na grobie moich przodków - z okazji Święta Niepodległości Polski.
  Nie czuję się "Polskim Panem" ponieważ - pięćdziesięcioletnia okupacja mojego Kraju spowodowała to, że wybito mi to z głowy.

  https://polalech.pl/img/szlachecki-meski-opis.png
 • Ekipie obsługującej żółty pasek w tvn24 chyba się coś popierdoliło ze wzruszenia.
  https://pbs.twimg.com/media/DrrBqOfX0AANyV3.jpg


  ale raczej nie popierdolilo
 • @Husky 14:12:53
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201811119170069-Niemcy-wojskowi-spisek-Sputnik/?utm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_pl
 • @Talbot 14:19:53
  W polityce zagranicznej nasze pole działania jest na wschodzie – tam możemy być silni. Bezsensownym jest wdawanie się Polski zbyt skwapliwe w stosunki zagraniczne zachodnie dlatego, ponieważ tam nic innego nie może nas czekać, jak tylko włażenie zachodowi w dupę... i bycie w tej dupie obsrywanym.
  Józef Piłsudski
 • @fretka 14:26:13
  Bronisz interesów swojego "mocarstwa" jak niepodległości słowiańskiej Rosji.
  Natomiast ja bronię interesów Swojej Rzeczpospolitej.
  Rosjanie biegali jeszcze po stepach - gdy Rzeczpospolita uchwaliła pierwszą Konstytucję.
  A czy Rosja też ma konstytucję, czy oligarchów niewiadomego pochodzenia?
 • @Talbot 14:38:24
  Zabolało? To dobrze. Ma boleć.
 • @fretka 14:43:11
  Zobaczymy jak Chińczycy skumają się ponownie z USA....

  "W polityce zagranicznej nasze pole działania jest na wschodzie – tam możemy być silni. Bezsensownym jest wdawanie się Polski zbyt skwapliwe w stosunki zagraniczne zachodnie dlatego, ponieważ tam nic innego nie może nas czekać, jak tylko włażenie zachodowi w dupę... i bycie w tej dupie obsrywanym."

  Już żyłem w PRL pod Waszą okupacją i....Dziękuję za troskliwość.
  Do tej pory dudynki w polskich miastach straszą "sowieckim szarym wystrojem i muszą być malowane na "radosne" kolory, bo radzieckie wywoływały depreję u ludzi.
  Teraz w Moskwie i Leningradzie budynki zmieniają kolory fasad, bo są to budynki zachodnich koncernów z kapitałem żydowskim.

  Nigdy więcej komuny i beznadziei.
 • @Talbot 15:05:18
  Ja was pseudopatriotów wyprowadzę na czystą wodę. Nawet strój tego szlachcica Ci nie pomoże. ;)
 • @fretka 14:43:11
  Mają już dość "raju" Putina. Setki tysięcy Rosjan uciekają z kraju

  https://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c/uploads/still2015/67802978931433743917.jpg

  Kiedyś Polacy Uciekali z dobrobytu Russkiego Mira - do Austrii, Niemiec, Szwecji, USA...
  Nie tylko Skripal uciekł....
 • @Talbot 15:16:38
  W TVN24 teraz:
  Ratusz szacuje że w marszu rządowym weźmie udział ok.8tys ludzi, a w marszu RN nie więcej jak 3-4 tys.
  Służby Ratusza dadzą sobie radę z zapewnieniem bezpieczeństwa

  No kurwy !!!!
 • @fretka 15:11:27
  https://pbs.twimg.com/media/DruiVi7X4AE7Jpf.jpg
 • @Talbot 15:16:38
  Jak tam dzisiaj pogoda w Anglii?
 • @Husky 15:22:53
  Weź parasolkę
 • @zbig71 11:33:00
  Tak to widzę

  https://pbs.twimg.com/media/DrqNG1WWoAArcLt.jpg
 • @fretka 15:11:27
  Dla Ciebie Polsko

  https://pbs.twimg.com/media/DrupRJjWkAI2pfj.jpg
 • @fretka 15:26:59
  Gdzieś zniknął obrazek przedstawiający Putina z rabinem Sanhedrynu - czy to cenzura Sputnik.pl usunęła?

  http://ruch-obywatelski.com/wp-content/uploads/2014/09/a10.png

  Czego Wy się tak boicie?

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/11/atk.jpg
 • @fretka 15:25:07
  Śliczna
  Przepiękną

  Zapraszam
 • @fretka 15:26:59
  Jednej chmurki Ty nie uwidu
  8-))))
 • @Husky 15:39:17
  Nie dzięki, dobrze mi w słowiańskiej Polsce. Na dobre i na złe. Wiesz Husky, ja nie myślę bebechami aby tylko mieć pełną michę, tylko głową i mam inne wartości.
 • @Talbot 15:38:13
  sam usunąłeś. Operacja fals flag.
 • @Husky 14:08:56
  "Polsce, mojej wspaniałej Ojczyźnie, życzę, by naród, który ją zamieszkuje "........czuł każdego dnia, że jest rządzony przez ludzi wiernych, mądrych, sprawiedliwych,wspierających Go, dla których dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli ,/a nie własne egoistyczne interesy, lub narzucone z zewnątrz wymogi/,będą zawsze najwyższym nakazem".

  Aby rządy w polityce zagranicznej, prezentowały godność i dumę Polaków, którzy ginęli w obronie nie tylko swojej Ojczyzny, ale także innych krajów.I których danina krwi , którą złożyli za wolność, jest warta najwyższego szacunku i czci!

  I mają prawo do najwyższego szacunku i poważania!
  Aby naród w życiu codziennym odczuwał , że każda Polka i Polak jest zawsze najważniejszym przedmiotem troski,i jego dobrostan i życie w pokoju,gospodarka kraju, jest priorytetem władzy, i nie był gorzej traktowany od narzuconych "gości".

  Aby każdy Obywatel, miał na chleb i coś do chleba ,lekarstwa i buty dla dzieci, aby starsi ludzie którzy dziesiątki lat pracowali w pocie czoła, nie musieli w deszczu rozdawać ulotek , albo zaciągać długi aby przeżyć!Aby ludzi nie wyrzucano z domów na ulicę, tylko pochylono się nad nieporadnym i biedą!Aby nie było ludzi "gorszego sortu", bo Polak i Polka mają prawo żyć w swoim kraju,który utrzymują i mieć swoje poglądy i przekonania, także religijne i polityczne.
  Aby młodzi Polacy nie uciekali z kraju,na obczyznę ,żeby żyć godnie.
  I aby Polacy mogli decydować o swoim kraju, o swoim budżecie,swojej polityce zagranicznej!

  Amen!
  Aha i aby wszystkie przekręty, złodziejstwa, zamachy, zostały obnażone i sprawcy ukarani!
 • @fretka 15:46:10
  Obiadek gotowy.
  Zapraszam

  https://pbs.twimg.com/media/DruX6-fWwAAUPA1.jpg
 • @fretka 15:47:27
  "@Talbot 15:38:13
  sam usunąłeś. Operacja fals flag."

  Rosja, Niemcy, Izrael ....trzej bratanki.

  Pozdrawiam "słowian"...
  Uściskam rękę Wielkiego Narodu Rosyskiego - powiedział cudak Macron.
 • @Talbot 15:56:42
  Prof. Wysocki: My uratowaliśmy Europę przed Bolszewikami!

  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/zrzut_ekranu_2018-11-11_o_14.52.37.png

  Dzisiaj świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

  11 listopada 1918 r. Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Tego samego dnia Niemcy podpisały zawieszenie broni kończące I wojnę światową. Po ponad 120 latach Polska odzyskiwała niepodległość.

  http://telewizjarepublika.pl/prof-wysocki-my-uratowalismy-europe-przed-bolszewikami,72519.html
 • @trojanka 15:52:47
  https://f.kafeteria.pl/temat/f1/mieszkam-w-uk-i-strasznie-tesknie-za-polska-p_6064169
 • @Husky 15:53:58
  Tobie też życzę smacznego
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VEH2O7ZkqFFbCw9puG90qIzRb6JD5gUM,w400.jpg
 • @fretka 16:05:23
  tosz to sam chostereror
  8-)))
  Ale smacznego
 • @fretka 16:05:23
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VEH2O7ZkqFFbCw9puG90qIzRb6JD5gUM,w400.jpg

  Typowy anglosaski posiłek.

  Słowianie jedli mięsiwo z ognia i bekali po posiłku.
 • @Talbot 16:17:38
  TVN24 pokazuje... dwa marsze.

  Ekran podzielony na pol: "Marsz Panstwowy" i "Marsz Narodowcow". Esbeckie metody, esbecka informacja.
 • @Talbot 15:16:38
  Setki tysięcy.....
  Pieprzysz idiotyzmy
  Natomiast miliony to uciekło z Ukrainy. Taki im Żydzi zgotowali dobrobyt. Walcman i Hrojsman , taką władze zainstalowali im Żydy z USA.
  W Warszawie gdzie spluniesz , tam trafiasz na Ukra .
 • @Husky 15:36:17
  Pedzio i psychol
 • @Husky 15:37:57
  Kaczka otoczona przez zombie
 • @zbig71 16:41:21
  To nasza flaga, nigdy nie biała i już nigdy nie czerwona - mówił Prezydent Andrzej Duda rozpoczynając Marsz z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości

  https://pbs.twimg.com/media/DruyDa9WkAs6qDI.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DruyNtzXQAAEYab.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DruyQc6XQAYMU-I.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DruydErXcAAbt8j.jpg
 • @zbig71 16:40:00
  A tu efekt wieloletnich prac ruskich genetyków

  https://pbs.twimg.com/media/Dru2iLxX0AArsLi.jpg
 • @Husky 14:08:56
  Bydlaki z Pisuaru ukradły MN środowiskom narodowym, a zrobili to do spółki z Hanką z Ratusza. Typowe dla złodziei. Tacy sami , jak bydlaki, złodzieje, zdrajcy sanacyjni sprzed 2 WŚ.
  Tamci uciekli do swoich właścicieli przez Zaleszczyki. Zostawiając naród na pastwę 2 okrutnych rozbiorców
 • @zbig71 16:51:51
  Szkoda mi Bosaka i Winnickiego
 • @Talbot 16:17:38
  Ja dzisiaj mam uchu po carski
  http://bakinskiyochag.ru/wp-content/uploads/2017/10/%D0%A3%D1%85%D0%B0-%D0%9F%D0%BE-%D0%A6%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8.jpg
  https://www.google.pl/search?q=Charczo&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLSz9U3MCk0MMqrUAKzTdOMKwyqtAT9SkuKMksy8_OCM1NSyxMriwG-03R6LQAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwiZ192M2czeAhVOp4sKHXQcCNkQxA0wGHoECAcQBw&biw=1152&bih=572
 • @fretka 16:54:29
  Ucho cara?
  Ktorego?
  8-)))))
 • @Husky 16:53:53
  Okazali się cienkimi Bolkami.
 • @Husky 16:48:49
  Tylko czy Ruskich? To raczej europejs pełną gębą
 • @zbig71 17:05:07
  Ruskich

  Zobaczcie o której godzinie ta przebrzydła czerwona szumowina wiedziała jak wygląda MN

  Sowiecka onuca jak nic


  https://pbs.twimg.com/media/Dru9FzRWoAA1F7T.jpg
 • @Husky 17:11:50
  Z brukselskiego ZSSR.
 • @zbig71 17:05:07
  Burj Khalifa, Dubai -teraz

  https://pbs.twimg.com/media/Dru_te_X0AIyC-X.jpg
 • @Husky 17:25:09
  Mają rozmach kurwisyny
 • @Husky 17:11:50
  Może ze WSI przwerbowany za szekle do Ciapków komórka Londyn!??no i jeszcze krewniacy!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/times-of-israel-polscy-przywodcy-wezma-udzial-w-antysemickim-marszu/
 • @trojanka 17:44:34
  niedobrze
  8-))))))))))
 • @Husky 17:53:41, co firmuje PAD i PJK
  https://www.tvn24.pl/marsz-w-warszawie-wloscy-neofaszysci-i-antymuzulmanskie-hasla,882754,s.html
 • @reflexión 18:00:53
  Przed chwilą krzyczeli "Polska nie Polin"bezczelni faszyści!!:)))
  https://youtu.be/NfoATPJZmdA
 • @trojanka 18:03:44
  reflexión zrobił swoje reflexión już może odejść
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JGfXiIXTpE0
 • @reflexión 18:00:53
  spóźniłeś się
  pisałem już o tym
 • @fretka 18:14:53
  W TVN-ie mają takie miny jakby ktoś ważny umarł.

  Pewnie demokracja.


  Okazało się, że setki tysięcy Polaków może spokojnie świętować Niepodległość. Bez zamieszek, awantur, bijatyk i prowokacji.
  Ale faktycznie jeden warunek musi być spełniony by do tego doszło.
  PO i HGW muszą się trzymać od tego z daleka

  ps.

  Pioehdole! Whacam do Kałmucji!
  https://pbs.twimg.com/media/DrvOiJtXQAEt_rZ.jpg
 • @fretka 18:14:53
  Nie wiesz sierotko zapóźniona w rozwoju, co to faszyzm?


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_(ob%C3%B3z_koncentracyjny)
 • @reflexión 18:57:27
  słuchaj " pajacu"
  piszesz do kobiety niedorozwoju umysłowy
  licz się ze słowami
  portalowy VIP?
 • @Husky 19:04:07, to niech się zachowuje jak kobieta !!!
  Ładne gusta ma ta kobieta:(((
  Pewnie podobne do twoich.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JGfXiIXTpE0
 • @Husky 19:04:07
  to o Tobie rysunek, tchórzu banujący?

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/synku-wstawaj-masz-dzisiaj-wazny-marsz-narodowiec-onr.jpg
 • @rabszak 19:25:08
  Przeciwko faszystom wybuchło Powstanie Watszawskie. A Husky wita faszystów włoskich na marszu. Schizofrenik, czy hak??!!
 • @rabszak 19:25:08
  Przywieźli waszych przodków na sowieckich czołgach. Takich, co stać za chałupę chodzili
 • @zbig71 19:47:06
  Husky?
  https://img.joemonster.org/mg/albums/new/181111/a_po_marszu_ny_czary_mary.jpg
 • @rabszak 19:50:28
  To były piękne dni
  Gdyśmy na Moskwę szli
  A nad głowami
  Powiewał Haken kreuz!
 • @rabszak 19:25:08
  Tchórz i schizofrenik. Zbanował mnie.
  Zwolennik falangi.
 • @reflexión 19:59:02
  I na Kler chodzi

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kler-pani-kochana-na-oczy-nie-chce-tego-filmu-widziec-wnuk-na-to-poszedl-to-grzech-smiertelny-teraz-ma-stare-baby.jpg
 • o
  to młodo szeregowiec Kukliński zaczynał Walenrotczyznę zostawiony w czasie wojny przez Andersa w GG
  "Wszak Beria namawiał Andersa, by zostawił część swoich zaufanych oficerów w ZSRR, tak by można z nich później zrobić kretów, którzy awansowaliby na szczyty władzy w komunistycznej Polsce. Być może to wyjaśnia pełne anomalii życiorysy takich ludzi jak marszałek Marian Spychalski, premier gen. Piotr Jaroszewicz, płk Ryszard Kukliński, prof. Witold Kieżun," dysponował może teleportem i kontaktem z UFO /

  Ciekawe ale chaotyczne i wybiela wolnomularstwo
 • @Husky 10:50:36
  Pytanie kiedy ??
  Oby Rosjanie nie musieli czekać tyle lat na niepodległość co my
  Życzę im oby nastąpiło to jak najszybciej
  pzdr.

  No ciekawe co z niepodległością mają wspólnego te dyrektywy telefoniczne ambasadora USA do poszczególnych wojewodów od kilku dekad
 • @Talbot 11:14:44
  Stawiają pomniki nie oprawcy ale i fundatorowi przytułków dla bezprizornych , bo Tow Dzierżyński znał jeszcze miarę
 • @gnago 22:17:08
  // co z niepodległością mają wspólnego te dyrektywy telefoniczne ambasadora USA do poszczególnych wojewodów od kilku dekad//
  to prostacki fejk
  tyle

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY