Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
921 postów 7371 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Krytykom Polski i PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jednak! Polska oficjalnie dołączyła do grona krajów rozwiniętych

 

 

Polska oficjalnie dołącza do grona krajów rozwiniętych według klasyfikacji FTSE Russell. Decyzja została ogłoszona rok temu, teraz wchodzi w życie. Od dziś jesteśmy w tej samej grupie co USA, Japonia czy Niemcy.
Jesteśmy pierwszym rynkiem z Europy Środkowo-Wschodniej, który wejdzie do grona państw rozwiniętych. Na listę obserwacyjną FTSE Russell Polska trafiła siedem lat temu. 

O reklasyfikacji decydują: otoczenie regulacji norm i przepisów, w jakich działa biznes, infrastruktura czy jakość rynku kapitałowego. Trzydzieści siedem polskich firm znalazło się na indeksie rynków rozwiniętych. 

 
Dziś na londyńskiej giełdzie przedstawiciele polskiej giełdy i biznesu będą uczestniczyli w ceremonii otwarcia jako goście specjalni.

Źródło: IAR

KOMENTARZE

 • Znany amerykański politolog: za 30 lat Polska będzie potęgą
  https://s.tvp.pl/images2/7/9/5/uid_79571c37f6ee3c400016a2752289105a1506945389362_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg


  – Za 30 lat Polska będzie najpotężniejszym państwem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, z ambicjami odgrywania ogromnej roli na arenie międzynarodowej – mówił prezes Geopolitical Futures George Friedman podczas Europejskiego Forum Nowych Idei.

  Słynny amerykański politolog przypomniał, że jeśli chodzi o rozwój technologii, to „wszyscy mamy przekonanie, że świat będzie się bardzo szybko zmieniał”. – Jeśli zaś chodzi o sytuację geopolityczną, uważamy, że będzie tak jak teraz. Obecne mocarstwa pozostaną mocarstwami – powiedział, cytowany w informacji prasowej Konfederacji Lewiatan, George Friedman.

  – Nic bardziej mylnego – mówił. Powiedział, że „jeszcze w 1910 r. Europa była globalną potęgą, nadawała ton, przewodziła pod każdym względem”. – Czy ktoś wówczas przypuszczał, że w 1950 r., czyli po 40 latach, legnie w gruzach, po dwóch strasznych wojnach, podzielona między USA i Związek Radziecki? Czy ktoś mógł przewidzieć, że po kolejnych 40 latach, czyli w 1990 roku, upadnie Związek Radziecki, a Niemcy się zjednoczą? – pytał Friedman.

  Upadek Niemiec i Rosji

  Zdaniem amerykańskiego naukowca za 30 lat nadal globalnym mocarstwem pozostaną Stany Zjednoczone, chociaż ich pozycja osłabnie. – Ameryka może się jednak nie obronić, jeśli będzie atakowała kolejne państwa, np. Irak, bez pomysłu, co z nimi począć – ocenił.

  Friedman uważa, że podobnie będzie z Chinami, które „teraz są potęgą, ale mają wiele wewnętrznych problemów - dyktatorski rząd, narastające różnice społeczne - dlatego za 30 lat nie utrzymają obecnej pozycji”.

  W ocenie prezesa Geopolitical Futures „prawdziwym mocarstwem stanie się Japonia”, ale także „będzie rosła w siłę Turcja, która ma szansę wrócić do czasów świetności”.

  Friedman przewiduje, że Unia Europejska może mieć kłopoty z dalszą integracją państw, oraz prognozuje upadek Niemiec i Rosji. Jego zdaniem gospodarka niemiecka jest w ponad 50 proc. uzależniona od eksportu. Ocenił to jako „ogromne zagrożenie, bo takich proporcji nie uda się utrzymać w przyszłości”, a z kolei Rosja „nie stworzyła nowoczesnej gospodarki”.

  Zdaniem amerykańskiego naukowca „w sytuacji, kiedy za 30 lat Niemcy nie będą już potęgą gospodarczą, a Rosja znajdzie się w rozsypce, Polska, ze świetnie wykształconym społeczeństwem, urośnie do roli regionalnej potęgi, z ambicjami odgrywania ogromnej roli na arenie międzynarodowej”.

  Europejskie Forum Nowych Idei (EFNI) w Sopocie zorganizowała Konfederacja Lewiatan w dniach 27-29 września.
  źródło:

  pap
 • Reżim ,reżim ,reżim i dyktatura
  Polska w ruinie !!!!

  https://pbs.twimg.com/media/Dn114NEXoAA0sD9.jpg
 • @Husky 09:18:53
  Niemcy drukują w tajemnicy Marki w Londynie.
 • @Talbot 09:22:35
  W związku z tym, że swoje komentarze cenię za trafność treści i pewną odkrywczość, nie mógłbym Państwa nie poinformować, że dziś jest poniedziałek.

  Dziękuję!

  https://pbs.twimg.com/media/Dn17IagXUAAhj25.jpg
 • normalnie głupiemu radość
  ;(
 • @Talbot 08:08:05
  wierzy Kolega Friedmanowi?
 • @Talbot 09:22:35
  Polscy żołnierze pojadą na Wzgórza Golan

  "Polska zgłosiła chęć wysłania wojska na misję ONZ przy granicy izraelsko-syryjskiej" – donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

  https://i.iplsc.com/zdj-ilustracyjne/0007M6VKYGFQFWD2-C122-F4.jpg

  Jeśli ONZ zaaprobuje naszą propozycję, żołnierze mogą tam być już w marcu 2019 r.

  "Kontyngent ma liczyć ok. 150 żołnierzy, w jego skład może wchodzić m.in. 15 kołowych transporterów opancerzonych Rosomak oraz dwa samobieżne moździerze Rak. Najpewniej będzie to kompania manewrowa i pluton inżynieryjny" - czytamy w "DGP".
  Ministerstwo Obrony Narodowej przesłało już w tej sprawie dokumenty do przedstawiciela RP przy ONZ. Polska została też zgłoszona do systemu generacji sił Organizacji Narodów Zjednoczonych na potrzeby misji UNDOF (United Nations Disengagement Observer Force). To właśnie w ramach tej misji patrolowane są Wzgórza Golan na granicy Izraela i Syrii.
  Po co Polska chce brać znowu udział w misjach ONZ?


  "To prosty sposób, by pokazać naszym sojusznikom zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa. Tak naprawdę Amerykanie patrzą na dwie sprawy: na to, czy wydajemy wystarczająco dużo na wojsko, i na to, czy faktycznie wysyłamy żołnierzy, gdy są potrzebni" - tłumaczy w rozmowie z "DGP" urzędnik znający kulisy sprawy.
  Jak czytamy, Polska może więc pokazać zaangażowanie wojska, ponadto dużą część kosztów takiej misji pokrywa Organizacja Narodów Zjednoczonych.
  Więcej w najnowszym wydaniu "Dziennika Gazety Prawnej".
 • Oczywiście chciał bym by tak było
  jednak, George Friedman jest bez wątpienia elementem amerykańskiej geopolityki i jego robota polega na osiąganiu celów politycznych amerykańskich i Izraelskich. Więc gada tak by te cele można było łatwiej zrealizować.W naszym przypaku może to służyć uzyskania przychylności i poparcia dla celów amerykańskich.
 • @Husky 10:39:05
  Przypomnij jak często wykazywaliśmy już praktyczne poparcie dla Us army
  i ile gospodarczo na tym zyskaliśmy.
 • Możemy spytać jak to Polska będzie ?
  Jeżeli ma to być Polska-polin to ja z góry dziękuje wam żydzi !!

  Ja Ireneusz Tadeusz wolę chleb z margaryną w Polsce Słowiańskiej niż
  bułkę z szynką w polsce -polin !


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach.
 • @zadziwiony 10:42:20
  Bezpieczeństwo nie ma ceny
 • Do @Husky 10:45:15
  Spytam ciebie Husky czyje bezpieczeństwo masz na myśli ? wasze żydowskie bezpieczeństwo ?

  Ja Słowianin NIE CZUJĘ ŻADNEGO ZAGROŻENIA Z ROSJI ! a jak wy żydzi uważacie że nie jesteście bezpieczni w Polsce to DROGA WOLNA DO IZRAELA !!!!!! Izrael to wasze państwo i każdy żyd ma obowiązek mieszkać w Izraelu ! Polska to SŁOWIAŃSKI KRAJ DLA SŁOWIAN !

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach.
 • @ele 10:51:48
  Nie mam wizy
 • SPYTAM INTERNAUTÓW !
  Czyje są gorsze rządy ?

  1. złodzieja Tuska ?
  2 czy bandziorów PISu z prezydentem ?

  Tuska to Słup żydowskiej światowo-lewackiej mafii złodziej i drobny bandyta [ strzelał do Narodu Marsze Niepodległości 2011-2014 r ]

  Rządy PISowsko-prezydenckie to rządy żydo-syjonistycznych bandytów
  ONI dążą do wywołania WOJNY Z ROSJĄ ! a to grozi ZAGŁADĄ CAŁEGO POLSKIEGO NARODU !!!!!!!!

  APEL do Obywateli w Polsce
  PRECZ Z ŻYDOWSKIMI WOJENNYMI BANDYTAMI W POLSCE !!!!
  bo wojna to śmierć głód zarazy !!!!

  Polska Krajem NEUTRALNYM ! Krajem NEUTRALNYM BEZPIECZNYM

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @MacGregor 10:19:06
  "wierzy Kolega Friedmanowi?"

  Polska będzie mocarstwem – twierdzą jasnowidze

  https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/polska-bedzie-mocarstwem-twierdza-jasnowidze/wxdp4d3
 • Prezydent w Nowym Jorku. Weźmie udział w Radzie Bezpieczeństwa ONZ
  https://bimg.dorzeczy.pl/_thumb/b4/69/064d36dd61666fd1d8a916528227.jpeg

  W poniedziałek rozpoczyna się trzydniowa wizyta pary prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych. Andrzej Duda weźmie udział m.in. w posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ.

  W poniedziałek prezydent będzie uczestniczył w otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Weźmie też udział w uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wieczorem para prezydencka uda się na przyjęcie organizowane przez prezydenta USA dla uczestników Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

  https://dorzeczy.pl/swiat/78040/Prezydent-w-Nowym-Jorku-Wezmie-udzial-w-Radzie-Bezpieczenstwa-ONZ.html


  George Friedman ma rację - tak buduje się potęgę Polski.
 • @Talbot 11:29:38
  no i te zdjecia
  8-))))))))))
 • @ele 11:16:13
  "Polska Krajem NEUTRALNYM ! Krajem NEUTRALNYM BEZPIECZNYM "

  Oczywiście pod rosyjskim butem?
  W takim kraju byś nie miał co do garnka włożyć.
 • Do @Talbot 12:02:52
  Jeżeli już to wole razem z ROSJĄ !!!!! niż z wami żydo-syjonistami !!!

  Rosja to Słowianie ! a wy żydo-chazary pokazujecie jak pachną wasze bandyckie -złodziejskie RASISTOWSKIE rządy w Polsce !!!

  TAK tak Talbot ! od 1990 r w Polsce panuje system RASISTOWSKI ! CZYLI WSZYTKO DLA ŻYDÓW ! i ty mi powiadasz że mamy się bać Rosji

  Czekamy na Rosję by was żydów ROZLICZYĆ !!!!!

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach.
 • @ele 12:14:56
  Więc czekasz na wyzwolenie Polski przez Armię Czerwoną?
  Ta armia przyjęła teraz kolor "zielony"

  http://radioszczecin.pl/serwis_informacyjny/pliki/2018/thumb_800_0/2018-03-18_152136706010.jpg

  Rośnie niezadowolenie Rosjan? Kandydat partii rządzącej przegrywa
  http://radioszczecin.pl/6,377758,rosnie-niezadowolenie-rosjan-kandydat-partii-rza
 • @Talbot 11:29:38
  Trump na tych wszystkich fotkach w przeciwieństwie do Dudy ma nietęgą MINĘ. Czyżby Duda w kozi róg go zapędził?
 • @Talbot 11:29:38
  Podczas "reformy Sikorskiego" w 2013r. zamknięto w Afryce i Azji 39 ambasad/konsulatów. Polska zwinęła się jako potencjalny partner biznesowy na rynkach, których niedorozwój (żeby nie stanowiły konkurencji) jest pod kontrolą Eur. Zach.

  Po co polska ambasada, skoro jest niemiecka?
 • @ Autor
  "Polska oficjalnie dołącza do grona krajów rozwiniętych według klasyfikacji FTSE"

  Talbot, a wg klasyfikacji Produktu Narodowego Brutto?
  Nie spada w przepaść czasem?
  Uświadom to sobie, proszę - to nie Polska się rozwija, tylko zagraniczne korporacje w niej.
  Polska jako państwo się kurczy i zadłuża.
  A obywatele są przez to coraz mocniej obkładani rozmaitymi podatkami/daninami/opłatami itd.
  Rezultat tego jest taki, że mamy demograficzny kataklizm, którego nie rozwiąże debilny ekonomicznie pomysł "500+"
  Polscy przedsiębiorcy są systematycznie wyniszczani przez takie debilizmy jak ZUS i PIT, kretyńsko skonstruowany VAT i kompradorski model kapitalizmu.

  Przypominam Ci prognozę liczebności Polaków na rok 2100 - 12 mln.
  Czy to jest rozwój?
  Tylko skończony debil może tak myśleć.

  Dlatego bardzo mi przykro, wpis uznaję za debilny i go bardzo mocno pałuję.

  3m siem
 • @Talbot 11:17:17
  ""wierzy Kolega Friedmanowi?"

  Polska będzie mocarstwem – twierdzą jasnowidze "

  Talbot, co się z Tobą dzieje?

  Nie sądzisz przypadkiem, że o mocarstwowości świadczą:

  - zdolność projekcji siły militarnej i ekonomicznej poza własne granice
  - dynamicznie rozwijająca się populacja

  ?????

  A nie świadczą o niej wypowiedzi jasnowidzów. Ani macherów zadaniowanych przez usraleski wywiad.
 • Krytykom Polski i PiS
  Polska znalazła się wśród najbardziej rozwiniętych światowych rynków. Między innymi dynamiczny rozwój polskiej gospodarki sprawił, że jesteśmy pierwszym krajem, który od dekady awansował do tego grona

  A komuniści europejscy bronią komunistycznych sędziów Polski wszelkimi metodami, zapomnieli o tym że Polska i Polacy nigdy powatarzam nigdy nie poddali się żadnej dyktaturze zwłaszcza z zewnątrz, więc mogą nas cmoknac, precz z komuną i dyktatem.
  https://pbs.twimg.com/media/Dn2xjiHW0AAKmHW.jpg

  Wielkie 6*
 • @Talbot 08:08:05
  Są na tym świecie idioci i debile,a jednym z nich jest autor poniższego tweeta.

  https://pbs.twimg.com/media/Dn2u2moX0AA1k83.jpg
 • @ele 10:51:48
  "Ja Słowianin NIE CZUJĘ ŻADNEGO ZAGROŻENIA Z ROSJI !"

  Od Rosji duje BRICS - już nie tylko od niej zresztą.
  I niech duje. Coraz mocniej.
  Ale debile nie wiedzą o co chodzi.
  I dobrze, niech wyją.

  Pozdro!
 • @Talbot 12:02:52
  Rosjanie w Katyniu rozstrzelali 22 tys. polskich oficerów, a na ich miejsce przywieźli do Polski w latach 40 – 20 tys. ruskich generałów, oficerów, żołnierzy.
  1500 z nich przyjęło polskie obywatelstwo.
  I właśnie dlatego jest jak jest!
 • Husky i Talbot
  Dwa szabes goje i PiSożydy. Aż na wymioty bierze czytając te słodkie bąki. Tfu!
 • @Rolnik67 13:53:31
  Ach te gumofilce

  Tfu!
 • @Talbot 08:08:05
  "Znany amerykański politolog: za 30 lat Polska będzie potęgą"

  Talbot, jak następnym razem usłysz, że "znany amerykański politolog" mówi coś o potędze, to proszę, zapytaj o długi i demografię.

  I pragnę Cię zapewnić, że zadłużenie nie zmniejsza się od ilości debilnych memów wstawianych przez debili pod debilnymi wpisami.
  Demografia też się od tego nie poprawia.

  Ukłony
 • @ Autor
  "Krytykom Polski i PiS"

  Marakesz
 • Znowu smuteczek u totalsów
  To mówicie Państwo,że :
  pisowska
  kaczystowska
  zamordystyczna
  faszystowska
  antysemicka
  łamiąca Konstytucję
  nie demokratyczna
  Polska dołączyła do elitarnego grona Państw Rozwiniętych.
  Aha
  Na pohybel wrogom Polski ‼
  Brawo PIS ‼

  Brawo Dobra Zmiana ‼
  Szacun
 • @Jasiek 14:19:48
  Wierz mi Jasiek że Talbot wie co mówi.A ponieważ ci co mówią wywodzą się z narodu proroków więc nie dziw się że Talbot już przebiera nogami.
  A dalekim 1998 redaktor Gebert zwany Warszawskim w żydowskim periodyku wydawanym w Hameryce już zapowiedział że :"By 2050 Poland will become an economic powerhouse with Polish Jews as its driving force "
  w polskich środowiskach patriotycznych troche się o tym mówiło swego czasu.W 2014 odgrzał ją tutejszy MacGregor
  http://macgregor.neon24.pl/post/112475,marzenia-konstantego-geberta-ps-dawid-warszawski
 • @ikulalibal 14:52:14
  A mogliśmy być republiką sowiecką dalej
  I komu to przeszkadzało
 • @Jasiek 13:42:47
  """wierzy Kolega Friedmanowi?""

  Odpowiem za MacGregora...
  Niw wierzę Friedmanowi.
  Wierzę emerytowanym pracownikom CIA, którzy są często cytowani na rosyjskich portalach.
 • Skąd ten wściekły atak na Polskę i Polaków?
  Rosja gospodarczo zdeklasuje niebawem Polskę - tylko Putin musi podnieść wiek emerytalny, rosyjskim Słowianom...
 • Teoria fal Elliotta wykorzystywana w tradingu i……w historii
  Trading to krótkoterminowe transakcje giełdowe instrumentami finansowymi, takimi jak np. akcje, obligacje, kontrakty terminowe czy opcje w celu osiągnięcia zysku w wyniku zmiany ich ceny.

  Analitycy rynkowi tworzą wykresy pokazujące zmiany cen instrumentów finansowych zachodzące na rynkach i co najważniejsze dla sukcesu w grze rynkowej, starają się wyznaczać trendy tych zmian w przyszłości, by tym samym dokonywać optymalnych operacji tymi instrumentami w celu osiągania maksimum zysków.

  Jeden z analityków rynkowych wpadł na pomysł, by zastosować teorię fal Elliota do zmian zachodzących w historii i na podstawie historii Polski od 966 roku do czasów nam współczesnych przedstawionej w formie wykresu, gdzie cena instrumentów finansowych z wykresów analiz giełdowych została zastąpiona pojęciem „wzrostów” i „spadków” pomyślności i znaczenia Polski w danym okresie historycznym.
  Celem tej pracy było ustalenie, na podstawie przeszłości w historii Polski, trendów rozwojowych na przyszłość.

  Jakie wnioski z tej analizy wykonanej 1995 roku wyciągnął jej Autor?
  1. W 1989 roku Polska zakończyła cykl spadkowy i rozpoczyna cykl wzrostowy.
  2. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat(po 1989 roku) należy oczekiwać raczej pewnej niestabilności i niepewności co do dalszej drogi, niż stabilnego, spokojnego rozwoju.
  3. Jeśli chodzi o dalszą przyszłość, to założył on dwa możliwe scenariusze rozwoju wydarzeń:
  - Polskę czeka okres kilku tysięcy lat niespotykanego, spektakularnego rozwoju.(scenariusz bardzo optymistyczny)
  - Polskę czeka czas stabilności, względnego spokoju i w miarę jednostajnego, wyraźnego rozwoju i wzrostu znaczenia Polski ale w ograniczonym horyzoncie czasowym około 194- 200 lat(czyli do około 2183 – 2189 roku czyli scenariusz optymistyczny).
  Z analizy tej nie wynikało, by w najbliższej przyszłości czekał Polskę scenariusz pesymistyczny.

  Autor ten pisząc tekst w czerwcu 2010 roku przewidział, że trwający po 1989 roku okres niekorzystnych dla Polski wydarzeń, kryzysów i katastrof zakończy się w 2015 roku i faktycznie w 2015 roku nastąpił w Polsce przełom.

  Ciekawą tezę postawił ten Autor na temat historii Polski i USA.
  Otóż jego zdaniem wtedy gdy trwa hossa gospodarki USA, wtedy Polska słabnie a kiedy trwa bessa gospodarki USA wtedy Polska odzyskuje siły.
  Tak było pod koniec XVIII wieku gdy Polska upadała a USA rosła w siłę.
  Pod koniec I WŚ i w czasie 1920 roku Bitwy Warszawskiej , kiedy Polska się odradzała indeks DJIA na nowojorskiej giełdzie osiągał minima.
  Podobne minima indeks DJIA osiągał w 1980 roku, gdy powstawała Solidarność.
  Czy słabnięcie USA po latach prowadzonych wojen na Bliskim Wschodzie (wydatek około 7 bln$) zaowocuje spadkowym trendem indeksu DJIA, co potwierdziłoby prognozy tego analityka(minima indeksu, gdy Polska urośnie w siłę ) pokaże czas.
 • Boże, jak ja się cieszę, że Polska dołączyła do krajów rozwiniętych!
  Na podstawie: "otoczenie regulacji norm i przepisów, w jakich działa biznes, infrastruktura czy jakość rynku kapitałowego. Trzydzieści siedem polskich firm znalazło się na indeksie rynków rozwiniętych."
  A czy Talbot i Husky byli ostatnio w sklepach w Polsce?
  Bo ja widzę, że z dnia na dzień wszystko drożeje!
  No ale biznes ma się dobrze, to najważniejsze.
  Lecz Polakom już nie jest tak dobrze!
 • @lorenco 17:10:41
  Codziennie jestem w polskim sklepie.
  Cena pieczywa i piwa od 10 lat te same.
  pzdr.
 • @Husky 17:14:28
  Ile kosztuje chleb i piwo?
 • @Talbot 15:30:13
  "Wierzę emerytowanym pracownikom CIA, którzy są często cytowani na rosyjskich portalach."

  Pokładanie wiary w tym co mówi obca agentura w obliczu faktów, które Ci przedstawiłem jest strasznie głupie.

  Powtarzam: pamiętaj o długach, demografii.
  I o Marakeszu.

  W tych kwestiach żadne wskaźniki obcej agentury niczego nie są w stanie zmienić.
  Niezależnie od debilnych memów, podjazdów do Ruskich, Putina, bycia "członkiem" gdziekolwiek.
 • @lorenco 17:23:41
  Chleb i piwko w jednej cenie
  Czyli 1 funcik
  a sa sklepy gdzie jest taniej
 • @Husky 17:52:34
  U nas dobry chleb 0,5 kg kosztuje 0,5 funcika i drożeje, pewnie podrożeje do funcika.
 • @35stan 16:07:09
  "...i faktycznie w 2015 roku nastąpił w Polsce przełom."

  W czym? PNB zaczęło wzrastać? Długi spadać?
  Czy tylko zmieniła się agentura u sterów resztek państwa?

  A debile dalej dają się łapać na "wskaźniki" i "kryteria".
  Wcześniej na "Solidarność", "Habemus Papam", "bycie członkiem" itp...

  Pozdro!
 • @lorenco 17:23:41
  "Ile kosztuje chleb i piwo?"

  Tylko mi nie pisz, że się nie spodziewałeś debilnej odpowiedzi ;-DDD

  Pozdro!
 • @lorenco 18:04:04
  Jak chleb drożeje, to jest wyjście, kupuj bułki
  8-)))))))
  pzdr.
 • @Jasiek 18:11:50
  W czym?

  Np. w tym, że została zahamowana realizacja planów NWO w postaci Eurazji i Polski jako kondominium rosyjsko niemieckiego i banksterzy "obniżyli swoje oczekiwania" i o czym mówił przedstawiciel tych banksterów, czyli M.Morawiecki w kwietniu 2013 roku u Sowy&Przyjaciół:

  (...)To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we the people”, prawda, a zwłaszcza „we, the people” w Niemczech, w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować.(...)

  Czy wściekły atak Niemiec/niemieckiej UE i ich totalnej agentury na rząd tego "przełomu" nie jest tego przyczyną?

  M.Morawiecki podał receptę na "zreperowanie" tego, co bandycko złodziejska POlszewia, z akceptacją ich szwabskich protektorów niszczyła.

  Pozdrawiam.
 • @Talbot 15:35:41
  No proszę, Kayah występuje w patriotycznym koncercie w TVP1...
  Na sali siedzą Marszałkowie, Premier, przedstawiciele rządu....
  A ona śpiewa dla nich patriotyczną pieśń.... Co to się porobiło...

  Wolne sądy, konsty-tucja!
  Pe-cu-nia non "omlet"!
 • @Talbot 15:35:41
  https://pbs.twimg.com/media/Dn4X7Y4V4AElloM.jpg
 • @Jasiek 18:12:36
  Jak ktoś mieszka poza Polską a wie lepiej co jest w Polsce, to czego się spodziewać? Pozdr.:)
 • @ All
  A teraz popatrzmy na kolejny debilny obrazek wklejony przez portalowego debila:

  usralel zrobił pierdolnik w Syrii, zginęło 15 Rosjan, którzy walczyli z terrorystami sponsorowanymi przez usrael, a ten portalowy debil wkleja debilny obrazek z rakietami ośmieszający tę tragedię.

  Po co takie gówno trzymać na portalu to ja nie wiem.
 • @35stan 20:28:54
  "Np. w tym, że została zahamowana realizacja planów NWO w postaci Eurazji i Polski jako kondominium rosyjsko niemieckiego i banksterzy...."

  W sumie tak. Dzięki za naświetlenie.
  Ale jak zwykle mam jakieś "ale" ;-)

  W sumie kondominium i tak jesteśmy - niemiecko (gospodarka) - usraleskim (polityka).
  A NWO... oni nie przestaną - zaatakują gdzie indziej, na innej płaszczyźnie :-(

  Ukłony
 • @
  Poranna modlitwa

  https://pbs.twimg.com/media/Dn61WCIW0AASiIV.jpg
 • @
  Tajni współpracownicy SB, ludzie służb i komunistycznego aparatu partyjnego.

  https://t.co/ija24wwpUa
 • @Talbot 08:08:05
  Całą swoją postawą zaświadcza, że trafił do polityki nie dla sławy czy zaszczytów. Konsekwentnie i z niezmiennym poświęceniem, służy od wielu lat państwu polskiemu. Dziś obchodzi 53 urodziny.
  25 IX 1965 w Sochaczewie urodził się nasz
  "Super Mario" MARIUSZ KAMIŃSKI.
  SZACUNEK!

  https://pbs.twimg.com/media/Dn5TJ23WkAAbpAd.jpg
 • Polska w klubie 25 państw najbardziej rozwiniętych gospodarek na świecie !
  https://pbs.twimg.com/media/Dn6-tHFWkAAb3Co.jpg
 • Krytykom Polski i PiS !!!!!
  wszystkim lewakom mówię jak wam się nie podoba żyć w tym jak mowicie pisowskim katolandzie to ...................c.
 • @ Autor, All
  "A jednak! Polska oficjalnie dołączyła do grona krajów rozwiniętych"

  Rozwiniętych pod względem zadłużenia i rozmiarów zapaści demograficznej - to tak tytułem uzupełnienia, żeby idioci mogli zakosztować trochę dysonansu.
 • @Talbot 12:02:52
  25 najbardziej rozwiniętych światowych
  Australia
  Austria
  Belgium
  Canada
  Denmark
  Finland
  France
  Germany
  Hong Kong
  Ireland
  Israel
  Italy
  Japan
  Luxembourg
  Netherlands
  New Zealand
  Norway
  Poland
  Portugal
  Singapore
  Spain
  Sweden
  Switzerland
  United Kingdom
  USA


  https://pbs.twimg.com/media/Dn2YVRbW0AAwVJz.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Dn2YXWqXsAECwuw.jpg


  ps.

  A zwróciliście uwagę,że jesteśmy jedynym państwem totalitarnym w tej grupie?

  A pajace niech dalej wierzą we własne bajki...
 • @ All
  Długi i demografia to nie bajki - niezależnie od ilości debilnych memów.
 • @35stan 20:28:54
  Słabo, za czasów kiedy Leszek Miller zaczynał robić karierę w PZPR to byliśmy 10 potęgą przemysłową świata.

  PIS spuścił ją do trzeciej dziesiątki.
 • @Jasiek 09:55:54
  Oprócz długów i demografii może jeszcze jakość dróg wg raportu WEF - wybrane fragmenty:

  "W światowym rankingu Polskę wyprzedzają za to takie kraje jak m.in.: Kenia (60), Albania (57), Meksyk (52), Azerbejdżan..."

  "Pozornie dość odległe, 65. miejsce to znacznie lepszy wynik niż w 2012 roku."

  Czyli jest postęp ;-) Niedługo dogonimy Kenię.... :-(

  Link do całości:

  http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/w-albanii-lepiej-niz-w-polsce-ranking-drog-na-swiecie/69tpn5
 • Pełowska ynteligencja
  https://pbs.twimg.com/media/Dn7OJhIXgAA3IIO.jpg
 • @Jasiek 05:22:53
  "A teraz popatrzmy na kolejny debilny obrazek wklejony przez portalowego debila"

  A Ty musisz używać knajackiego języka obrażając blogera?
  Takiego języka używali bolszewicy, którzy nie mieli za grosz kultury.
  Bierz przykład z języka rosyjskich wieszczy przedrewolucyjnych.
 • @
  Rosjanie w Katyniu zabili 22 000 polskich oficerów
  Po 45 przywieźli do Polski 20 000 ruskich generałów,oficerów,żołnierzy

  W II wojnie Niemcy i Rosjanie zabili polskich sędziów i prokuratorów
  Po 45 do sądów po półrocznym szkoleniu trafiły ruskie marionetki

  Dlatego jest jak jest.
 • I to jest prawdziwy mąż stanu !!!
  https://pbs.twimg.com/media/Dn8tMHAXUAETGcI.jpg
 • @Talbot 08:08:05
  Prezydent Donald Trump podczas dzisiejszego przemówienia w ONZ wymienił cztery kraje, które zmieniają się osiągając sukces: Indie, Arabię Saudyjską, Izrael i... Polskę. Wcześniej podkreślił wagę niezależności energetycznej, do której zmierza Warszawa, potępił również projekt Nord Stream 2.

  https://pbs.twimg.com/media/Dn8x7vaXsAE-SjK.jpg
 • @Talbot 11:47:37
  Jak można nie nazwać debilizmem zachwycania się już nawet nie koralikami, ale blaszkami wciskanymi nam przez banksterów jak się weźmie pod uwagę długi, drogi i demografię?
  Trzeba być debilem, żeby się zachwycać kolejnym koralikiem.
  Jaki to ma być rozwinięty kraj? Gonimy Kenię ;-(
  Polska się zwija, Talbot.
  Jak ktoś Ci znów będzie świecił blaszką lub koralikiem, to pamiętaj proszę o długach, drogach i demografii.

  A jak ktoś pyta czy 447, to liczby w totka, to kim jest? Czy to nie jest już zdebilenie?
 • @Talbot 11:47:37
  "A Ty musisz używać knajackiego języka obrażając blogera?"

  Skąd wiesz o kogo chodzi? Po objawach? ;-DDD
 • @ All
  Długi, drogi, demografia - to "rozwój" ;-(

  447 - to prognoza...
 • @Jasiek 05:49:49
  Dziś w przemówieniu na forum ONZ D.Trump wyraźnie powiedział, że USA pod jego kierownictwem będą się sprzeciwiać globalizmowi i NWO.
  Powiedział, że Polska walczy o suwerenność.
 • @Husky 17:27:15
  //kraje, które zmieniają się osiągając sukces: Indie, Arabię Saudyjską, Izrael i... Polskę.//

  I tym tekstem Trampek udowodnił, że jest debilem a ci co go wielbią są jeszcze większymi debilami.

  Arabia Saudyjska - najbardziej wsteczniacki reżim wahabistyczny (to już nawet nie islam)
  Izrael - najbardziej rasistowskie państwo na świecie. Zbóje, gnoje i wszystko co najgorsze.
  Indie - nie wiem co robią w tym towarzystwie

  A do tego Polska - to nam ten rudy debil z peruczką robi pod górkę...

  Husky - też jesteś takim debilem jak Trampek?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:55:48
  Jest i debilem i Prezydentem
  Co ja mu zrobie
  Pobije go
  Trudno, to on rozdaje karty
 • @Husky 21:59:04
  //to on rozdaje karty//

  On rozdaje na bocznym stoliku, gra z takimi jak on idiotami, którzy się cieszą, że mogą go złapać w drodze z kibla, żeby zrobić sobie selfi.
  Wiesz kogo mam na myśli? :))))))

  A właśnie! Kiedy nasz "zwykły poseł" wybierze się do White House? nada się jeszcze czy Trampek woli młodsze języczki?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:16:44
  Jak POsprzata w "naszym domu"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:55:48
  "Husky - też jesteś takim debilem jak Trampek?"

  Większym...

  To wynika z tego:

  "I tym tekstem Trampek udowodnił, że jest debilem a ci co go wielbią są jeszcze większymi debilami."

  Pozdro!
 • @35stan 21:40:45
  "Dziś w przemówieniu na forum ONZ D.Trump wyraźnie powiedział, że USA pod jego kierownictwem będą się sprzeciwiać globalizmowi i NWO.
  Powiedział, że Polska walczy o suwerenność."

  Trumpa na prezia wystrugała konserwatywna usraelska wojskowa razwiedka (DIA) po opanowaniu internetu, bo tradycyjne ścierwomedia były już opanowane przez czosnkową lewicę i tam prym wiodła hitlary - także interes usrala będzie zabezpieczony czego dowodem jest 447 - więc NWO się tylko przepoczwarzy i dalej będzie pożerał świat.

  Jeśli Trump mówił o suwerenności to raczej jej podróbie bez suwerenności monetarnej, bo jak zaczęlibyśmy się koło niej kręcić, to mielibyśmy bombardowanie demokracją i zubożonym uranem.

  Tak myślę.

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY